Trenérský kurz Trenérská škola Normans Academy

Trenérská škola - Trenérský kurz, kurz instruktora fitness, pro sportovce, ale i pro laickou veřejnost. Tento rekvalifikační kurz je akreditovaný MŠMT ČR a může ho za Vás uhradit Úřad práce.

OVERVIEW

The web page trenerska-skola-kurzy.cz currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have analyzed ten pages inside the site trenerska-skola-kurzy.cz and found five websites interfacing with trenerska-skola-kurzy.cz. There is two public network sites enjoyed by this website.

TRENERSKA-SKOLA-KURZY.CZ TRAFFIC

The web page trenerska-skola-kurzy.cz has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for trenerska-skola-kurzy.cz

Traffic ranking (by month) for trenerska-skola-kurzy.cz

Traffic ranking by day of the week for trenerska-skola-kurzy.cz

SEO Design CZ SEO optimalizace, tvorba stránek a eshopů

SEO optimalizace pro web SEO Design. SEO služby a servis - více zákazníků. Komplexní strategie firmy SEO Design zlepší pořadí a posune Vaše weby na přední místa ve fultextovém vyhledávání. Jsme na vlně vývoje internetových prezentací a určujeme směr v posilování Vaší obchodní značky v silné konkurenci na internetu. Kompletní webmastering, kompletní správa internetových stránek. Chcete se věnovat naplno své činnosti, a neplatit jednoho, či více lidí, kteří Vám spravují stránky? Se kterým b.

WHAT DOES TRENERSKA-SKOLA-KURZY.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of trenerska-skola-kurzy.cz Mobile Screenshot of trenerska-skola-kurzy.cz Tablet Screenshot of trenerska-skola-kurzy.cz

TRENERSKA-SKOLA-KURZY.CZ SERVER

Our parsers detected that a lone root page on trenerska-skola-kurzy.cz took six hundred and twenty-nine milliseconds to download. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so we consider trenerska-skola-kurzy.cz not secure.
178.238.37.136

We caught that this website is employing the Apache operating system.

Trenérský kurz Trenérská škola Normans Academy

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page trenerska-skola-kurzy.cz has the following in the homepage, "Trenérský kurz NORMAN S ACADEMY." We saw that the website also stated " Trenérský kurz NORMAN S ACADEMY je akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR." It also said " Absolvent rekvalifikačního kurzu trenérské školy NORMAN S ACADEMY získá certifikát instruktor fitness na jehož základě může požádat o vystavení živnostenského listu a vykonávat profesi fitness osobní trenér. Rekvalifikační kurz v Praze a Brně. Kurz instruktora fitness za Vás může uhradit Úřad práce! Trenérské kurzy jsou určeny." The header had trenérský kurz as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by trenérská škola, kurz, and rekvalifikační kurz which isn't as urgent as trenérský kurz. The other words trenerska-skola-kurzy.cz used was fitness. fitness trenér is included but will not be seen by search parsers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Trenérská škola Fitness Slavia - ActiveFit

Trenérská škola Fitness Slavia - ActiveFit. Vzdělávací středisko s akreditací MŠMT ČR. Místo 10 990,- Kč jen za cenu 5 600,- Kč. INDIVIDUÁLNÍ KURZ od září 2015. Místo 12 990,- Kč jen za cenu 7 600,- Kč. Vše na jednom místě, Fitness, aerobní sál, multifunkční haly, ubytování v Hotelu Slavia. Čtyřiceti-vstupová permanentka do Fitness Slavia. V rámci kurzu navštívíte trénink vrcholových sportovců. Naučíte se diagnostice pohybového aparátu.

TRENERSKA ORGANIZACIJA TENIŠKE ZVEZE SLOVENIJE TRENERSKA ORGANIZACIJA TENIŠKE ZVEZE SLOVENIJE

OBVESTILA ZA ČLANICE IN ČLANE TRENERSKE ORGANIZACIJE TZS. Za članice in člane Trenerske organizacije smo pripravili kratko obvestilo o ugodnostih, aktivnostih in načrtih organizacije v letu 2015. 3 oktober, 2014 ARHIV. 19 TRENERSKA KONFERENCA Z ODLIČNO ZASEDBO PREDAVATELJEV. 3 oktober, 2014 ARHIV. 2 ZA ČLANICE IN ČLANE TRENERSKE ORGANIZACIJE TZS. BOLLE - ponudba poletje 2014.

Coaching boards basketball personalised

Coaching boards with the logo of your club. We make personalized coaching boards, with the colors of your team, with the base in the form of flooring and your logo. All forms of design are possible and in consultation with you the board can be unique.

Персональный сайт - Главная

O N 16 February 2013 WE REALIZED MATING. NEWS EURO DOG SHOW CH, JCH Kimon Chernaya Liniya. CH ,JCH Image Chernaya Liniya. NEWs Euro Dog Show 2012 Germlin von Masterhof.

Latvijas Treneru tālākizglītības centrs

MŪSU ZINĀŠANAS - JŪSU UZVARAS! Powered By ChronoForms - ChronoEngine. Kļūsti par trenažieru zāles treneri! Ralfs Upmanis aicina apgūt unikālu fitnesa trenera apmācības programmu! LATVIJAS TRENERU TĀLĀKIZGLĪTĪBAS CENTRAM KĀRTĒJAIS IZLAIDUMS. Uzņemšana C kategorijas treneru mācībām. ATVĒRTA SPORTA TRENERU ROKASGRĀMATA VISPUSĪGAJĀ FIZISKAJĀ SAGATAVOTĪBĀ. LATVIJAS TRENERU TĀLĀKIZGLĪTĪBAS CENTRAM REKORDLIELS ABSOLVENTU SKAITS. Uzņemšana C kategorijas treneru mācībām.